Kalender 2020 met corona-aanpassingen

Datum Uur Rit Ritbegeleider Afstand Moeilijkheid Punten
01 zondag 8 maart 8u30 Ronde van limburg Frank 70 km 2
02 GEANNULEERD zaterdag 14 maart 8u Wilderen Herman 100 km X 3
02K GEANNULEERD zaterdag 14 maart 8u Scoutsrally Jonny 65 km 2
03 GEANNULEERD zondag 15 maart 8u30 Door de bomen Thomas 75 km 2
04 GEANNULEERD zondag 22 maart 8u30 Kattenbos Jos 72 km 2
05 GEANNULEERD zaterdag 28 maart 8u Oud-Rekem Erwin 122 km X 4
05K GEANNULEERD zaterdag 28 maart 8u Natuurreservaat Heiderbos Cyriel 73 km 2
06 GEANNULEERD zondag 29 maart 8u30 Merenroute Benny 72 km 2
07 GEANNULEERD zondag 5 april 8u30 Balen Stefan 75 km 2
08 GEANNULEERD zaterdag 11 april 8u Walshoutem Herman 134 km XX 4
08K GEANNULEERD zaterdag 11 april 8u Romershoven Jonny 75 km 2
09 GEANNULEERD maandag 13 april 8u30 Herstappe Frank 127 km XX 4
10 GEANNULEERD zondag 19 april 8u Wijer Erwin 74 km 2
11 GEANNULEERD zaterdag 25 april 8u Chateau la motte Erwin 147 km XXX 4
11K GEANNULEERD zaterdag 25 april 8u Kasteel van schoonbeek Cyriel 75 km 2
12 GEANNULEERD zondag 26 april 8u30 Grote prijs plakkettenberg WTC 2
13 GEANNULEERD zaterdag 2 mei 8u Bolder Herman 143 km XXX 4
14 GEANNULEERD zondag 3 mei 8u30 Reppel Stefan 72 km 2
15 GEANNULEERD zondag 10 mei 8u30 Averbode Geert 70 km 2
16 GEANNULEERD zaterdag 16 mei 8u Parel van het Hageland Erwin 155 km XXX 5
16K GEANNULEERD zaterdag 16 mei 8u Vossemeren Cyriel 85 km 2
17 GEANNULEERD zondag 17 mei 8u30 Kortenbos Stefan 75 km 2
18 donderdag 21 mei 8u Wilderen Herman 105 km 3
19 GEANNULEERD 21, 22 en 23 mei 3 daagse Monschau
20 zaterdag 23 mei 8u Oud Rekem Erwin 122 km 4
21 zondag 24 mei 8u30 Kalenberg Herman 76 km 2
22 zaterdag 30 mei 8u Bolder Herman 143 km 4
23 zondag 31 mei 8u30 Reppel Stefan 72 km 2
23K zaterdag 6 juni 9u Kasteel van Schoonbeek Bus 75 km 2
24 zondag 7 juni !!8u! Rillaar Erwin 90 km 3
25 zaterdag 13 juni 8u Lantin Erwin 178 km XXXX 5
25K zaterdag 13 juni 9u Tolhuys in beek Cyriel 83 km 2
26 zondag 14 juni 8u30 Postel Thomas 77 km 2
27 GEANNULEERD zaterdag 20 juni BBQ WTC
28 zondag 21 juni 8u30 Assent Frank 75 km 2
29 zaterdag 27 juni 7u30! Atomium Herman 195 km XXX 5
29K zaterdag 27 juni 9u Bobbejaanland Jonny 90 km 3
30 zondag 28 juni 8u30 Kempen Dirk V. 75 km 2
31 zondag 5 juli !!8u! Achelse Kluis Erwin 90 km 3
32 zaterdag 11 juli 8u Banneux Frank 195 km XXXXX 5
32K zaterdag 11 juli 9u Doorkijkkerk Cyriel 84 km 2
33 zondag 12 juli 8u30 Scherpenheuvel Jos 77 km 2
34 zondag 19 juli 8u30 Diepenbeek Geert 72 km 2
35 zaterdag 25 juli 8u Aarschot Martin 100 km X 3
36 zondag 26 juli 8u30 Loo-route Herman 73 km 2
37 zondag 2 augustus !!8u! Kerniel Ronnie 90 km 3
38 zaterdag 8 augustus 8u Cauberg route Jos 185 km XXXX 5
38K zaterdag 8 augustus 9u Vlooybergtoren Jonny 90 km 3
39 zondag 9 augustus 8u30 Kortenbos Herman 75 km 2
40 zondag 16 augustus 8u30 Wijer Erwin 76 km 2
41 zaterdag 22 augustus 8u De witte van Herman 135 km XX 4
41K zaterdag 22 augustus 9u Put van Rauw Cyriel 86 km 2
42 zondag 23 augustus 8u30 Schellekensberg Erwin 76 km 2
43 zondag 30 augustus !!8u! De ronde van Hasselt Frank 90 km 3
44 zaterdag 5 september 8u Mechelen Erwin 189 km XXX 5
44K zaterdag 5 september 9u Asch station Jonny 85 km 2
45 zondag 6 september 8u30 Malenhiede Stefan 74 km 2
46 zondag 13 september 8u30 Waanrode Jos 70 km 2
47 zaterdag 19 september 8u Appels en Peren Herman 129 km XXX 4
47K zaterdag 19 september 9u Beverst Cyriel 80 km 2
48 zondag 20 september 8u30 Neerpelt Jannes 78 km 2
49 zondag 27 september 8u30 Budingen Jannes 75 km 2
50 zaterdag 3 oktober 8u Kasteel van Horst Erwin 118 km XX 3
50K zaterdag 3 oktober 9u Achelse trappist Jonny 78 km 2
51 zondag 4 oktober 8u30 Diepenbeek Erwin 79 km 2
52 zondag 11 oktober 8u30 Kortessem Herman 73 km 2
53 zaterdag 17 oktober 8u Maaseik Rudy 105 km X 3
53K zaterdag 17 oktober 9u Kasteel van Duras Cyriel 73 km 2
54 zondag 18 oktober 8u30 Rummen Erwin 74 km 2
55 zondag 25 oktober 8u30 Sluitingsprijs WTC 60 km 2